Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Slovíčka na kartičkách
Slovíčka na kartičkách

Slovíčka na kartičkách jsou praktická, dostupná, a co je nejdůležitější, opravdu fungují. Pomohly mnoha generacím studentů cizích jazyků a pomohou i Vám.

Slovíčka - jak to funguje

Každé ráno si dejte do kapsy balíček anglických slovíček. Začněte s dvaceti slovíčky. Mějte kartičky stále při sobě. Využijte všechna hluchá místa vašeho dne. V jakékoli volné chvíli, při čekání na vlak, na poště, nebo v polední pauze, si kartičky projděte následujícím způsobem:

  • Podívejte se na červenou stranu kartičky a pokuste se o překlad slovíčka. Kartičku otočte a zkontrolujte správnost anglického výrazu.
  • Založte kartičku zpět do balíčku. Slovíčko, které vám dělá potíže, dejte doprostřed balíčku.
  • Slovíčka, které už ovládáte, dejte na konec.

Díky této jednoduché metodě se při cvičení setkáte častěji s těžšími slovíčky, a to v náhodném pořadí. Překvapí vás, kolik slovíček se naučíte za jediný den. Večer si připravte slovíčka na další den. Odstraňte slovíčka která umíte a přidejte stejný počet nových slovíček. Balíček slovíček zamíchejte. Balení 144 slovíček zvládnete asi za týden.

Slovíčka si můžete objednat v našem e-shopu (viz levé menu). Zboží Vám nejpozději následující pracovní den zašleme na dobírku. U nás můžete nakupovat bez registrace.

Při výběru slovíček vycházíme z analýz četnosti slovíčka v běžné komunikaci, v tisku a na internetu. S našimi slovíčky si tak osvojíte ta nejpoužívanější a tedy nejužitečnější  slovíčka. Samozřejmostí je přepis výslovnosti každého slovíčka přímo na kartičce.

Pokud to s Vaší výukou slovíček myslíte opravdu vážně, můžeme Vám nyní nabídnout také cenově zvýhodněné komplety.

Slovíčka - angličtina / němčina - základní slovní zásoba

Angličtina - základní slovní zásoba               němčina - základní slovní zásoba

Ukázka vzhledu kartičky s podstatným jménem

Prohlédněte si náš e-shop:

Kartičky se slovíčky - e-shop

 

Dalibor Hrabec & Zuzana Hrabcová (c) 2005 - 2021
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz