Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Slovíčka - angličtina
Slovíčka - angličtina

Slovíčka na kartičkách jsou praktická, dostupná, a co je nejdůležitější, opravdu fungují. Pomohly mnoha generacím studentů angličtiny a pomohou i Vám.

Slovíčka - angličtina - jak to funguje

Každé ráno si dejte do kapsy balíček anglických slovíček. Začněte s dvaceti slovíčky. Mějte kartičky stále při sobě. Využijte všechna hluchá místa vašeho dne. V jakékoli volné chvíli, při čekání na vlak, na poště, nebo v polední pauze, si kartičky projděte následujícím způsobem:

  • Podívejte se na červenou stranu kartičky a pokuste se o překlad slovíčka. Kartičku otočte a zkontrolujte správnost anglického výrazu.
  • Založte kartičku zpět do balíčku. Slovíčko, které vám dělá potíže, dejte doprostřed balíčku.
  • Slovíčka, které už ovládáte, dejte na konec.

Díky této jednoduché metodě se při cvičení setkáte častěji s těžšími anglickými slovíčky, a to v náhodném pořadí. Překvapí vás, kolik anglických slovíček se naučíte za jediný den. Večer si připravte balíček slovíček na další den. Odstraňte slovíčka která umíte a přidejte stejný počet nových slovíček. Balíček slovíček zamíchejte. Balení 144 slovíček zvládnete asi za týden.

Anglická slovíčka si můžete objednat v našem e-shopu (viz levé menu). Zboží Vám nejpozději následující pracovní den zašleme na dobírku. U nás můžete nakupovat bez registrace.

Při výběru anglických slovíček vycházíme z analýz četnosti slovíčka v běžné komunikaci, v tisku a na internetu. S našimi slovíčky si tak osvojíte ta nejpoužívanější a tedy nejužitečnější anglická slovíčka. Samozřejmostí je přepis výslovnosti každého anglického slovíčka přímo na kartičce.

Pokud to s Vaší výukou slovíček myslíte opravdu vážně, můžeme Vám nyní nabídnout také cenově zvýhodněné komplety. Nabízíme také německo-česká slovíčka, včetně členů a množných čísel podstatných jmen, samozřejmě opět s výslovností.

Kartičky se slovíčky - e-shop

Dalibor Hrabec & Zuzana Hrabcová (c) 2005 - 2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz