S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek s tím souhlasíte.

NOVINKY

arr3Doručování v čase koronaviruVážení přátelé, kurýři jezdí jako před Vánocemi, ale zvládají to. Většina zásilek je doručena... arr3Španělština je tady!Prohlédněte si náš nejnovější produkt:   Španělština - Základní slovní zásoba klikněte na...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI

KONTAKTY

Mgr. Zuzana Hrabcová - Karticky.cz
Skalice 447
738 01 Frýdek-Místek
tel: +420 608 616 916
info(a)karticky.cz

ANKETA

Co se vám nejlépe učí?

Slovíčka 39% Věty 22% Zřetězené věty 35% Je mi to jedno 4%


Slovíčka - němčina

Slovíčka na kartičkách jsou praktická, dostupná, a co je nejdůležitější, opravdu fungují. Pomohly mnoha generacím studentů němčiny a pomohou i Vám.

Koupit slovíčka - němčina

Slovíčka - němčina - jak to funguje

Každé ráno si dejte do kapsy balíček německých slovíček. Začněte s dvaceti slovíčky. Mějte kartičky stále při sobě. Využijte všechna hluchá místa vašeho dne. V jakékoli volné chvíli, při čekání na vlak, na poště, nebo v polední pauze, si kartičky projděte následujícím způsobem:

  • Podívejte se na červenou stranu kartičky a pokuste se o překlad slovíčka. Kartičku otočte a zkontrolujte správnost německého výrazu.
  • Založte kartičku zpět do balíčku. Slovíčko, které vám dělá potíže, dejte doprostřed balíčku.
  • Slovíčka, které už ovládáte, dejte na konec.

 

 

Slovíčka němčinaSlovíčka němčina - komplet

Díky této jednoduché metodě se při cvičení setkáte častěji s těžšími německými slovíčky, a to v náhodném pořadí. Překvapí vás, kolik německých slovíček se naučíte za jediný den. Večer si připravte balíček slovíček na další den. Odstraňte slovíčka která umíte a přidejte stejný počet nových slovíček. Balíček slovíček zamíchejte. Balení 144 slovíček zvládnete asi za týden.

Německá slovíčka si můžete objednat v našem e-shopu (viz levé menu). Zboží Vám nejpozději následující pracovní den zašleme na dobírku. U nás můžete nakupovat bez registrace

Při výběru německých slovíček vycházíme z analýz četnosti slovíčka v běžné německé komunikaci, v tisku a na internetu. S našimi slovíčky si tak osvojíte ta nejpoužívanější a tedy nejužitečnější německá slovíčka, včetně členů a množných čísel podstatných jmen. Samozřejmostí je přepis výslovnosti každého německého slovíčka přímo na kartičce.

Pokud to s Vaší výukou němčiny myslíte opravdu vážně, můžeme Vám nyní nabídnout také cenově zvýhodněné komplety.

Angličtina, němčina a španělština slovíčka kartičky

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

MzBmYm