S cílem usnadnit uživatelům používat naše webové stránky využíváme cookies. Používáním našich stránek s tím souhlasíte.
  Karticky.cz  Jazyky efektivně  Výuková metoda, která opravdu funguje. Objednejte si u výrobce. 

Nevíte si rady?
 
Zavolejte nám na číslo:
 
608 61 69 61
 

NOVINKY

arr3Španělština je tady!Prohlédněte si náš nejnovější produkt:   Španělština - Základní slovní zásoba klikněte na...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

KONTAKTY

Mgr. Zuzana Hrabcová - Karticky.cz
Skalice 447
738 01 Frýdek-Místek
tel: +420 608 616 916
info(a)karticky.cz

ANKETA

Co se vám nejlépe učí?

Slovíčka Slovíčka 37% Věty Věty 23% Zřetězené věty Zřetězené věty 34% Je mi to jedno Je mi to jedno 6%

Jazyková divadélka

Jazyková divadélka (již neprodáváme)

Máte už jazykové divadélko? Zahrajte si s vašimi dětmi pohádky v angličtině nebo v němčině. Dramatická jazyková výchova opravdu funguje.


V žádném dětském pokoji by nemělo chybět loutkové divadlo. Divadlo vychovává děti k samostatnému projevu prostřednictvím hry, omožňuje jim procítit a doslova prožít známé pohádkové příběhy z pohledu jejich hrdinů. Nic lepšího pro nácvik komunikace nenajdete a to platí i pro komunikaci v cizím jazyce.

Loutkové divadlo Babylon

Jazykové divadélko Babylon obsahuje 5 dvojjazyčných scénářů klasických pohádek - v češtině a v cizím jazyce, (nabízíme angličtinu a němčinu) včetně přepisu výslovnosti. Děti si tak mohou zahrát nejprve v češtině a potom v angličtině nebo němčině Červenou Karkulku, Sněhurku, Sůl nad zlato, Žabího prince a Perníkovou chaloupku.

Jazykové divadélko Babylon

Divadélko Babylon obsahuje 36 loutek a 23 kulis, konstrukce divadélka navíc umožňuje snadno přidávat vaše vlastní kulisy, postavičky a celá představení. Stačí jen papír, pastelky a fantazie. Divadlo je multioborová disciplína a děti se tak mohou vyjádřit (a vyřádit) nejen jako loutkoherci, ale také jako zvukaři a hudebníci, malíři a scénografové, režiséři a scénáristi.

Anglické pohádky - divadelní scénáře

Tak pošlete vaše hrdiny na prkna, která znamenají svět, a zahrajte si první představení. Nejprve v češtině a pak v angličtině. Zanedlouho nepoznáte rozdíl.

Loutkové divadélko Babylon


 

Autorkou kulis a postaviček divadélka Babylon je Andrea Viktorová

Andrea Viktorová (*1970) z Karviné se věnuje kresbě a dalším výtvarným činnostem celý život.

Kulisám a loutkám divadélka Babylon dokázala vdechnout svůj osobitý výtvarný styl, založený na pestrých barvách, silných konturách a výrazných, snadno zapamatovatelných charakterech, které nevtíravým způsobem atakují, ale zdaleka nepřekračují hranice karikatury.

Zdánlivě jednoduché kompozice sympaticky naivních obrázků karvinské autorky jsou doslova šity na míru dětským loutkohercům i režisérům, a posouvají tak jejich výtvarné cítění tím nejlepším možným směrem.

 

MDNjNjY